Друкарня та ВидавництвоУЖДРУК

Локомотив Вашого Бізнесу

+38 050 523 61 78;kosacht7@gmail.com
У нас нова адреса:
Ужгород, вул. Швабська 71а
<-

Повноколірна продукція

icon3Фірмові бланки

Елемент діловодства у якому можна цілком вміло і привабливо подати певні обриси корпоративного стилю. Формат А4. Друкується на офсетному папері 90-100 гр.\м., або матовому крейдованому. Окрім повноколірного друк може бути в одну, або дві фарби (пантони).

5icФлаєри

Найбільш поширений та недорогий вид рекламної друкованої продукції. Формат 210х100мм, зрідка 210х150мм.  та 210х200мм. Друкується на крейдованому глянцевому чи матовому папері з двох сторін.

99Календарі

Кишенькові 100х70мм. Квартальні з картонною основою та поквартальними блоками. Перекидні  настільні і настінні форматом від 200х140мм. до А3 чи А2 скріплені металевою пружиною. Найпоширеніші настінні календарі 6 або 12 аркушів з двостороннім чи одностороннім друком.

icon1Афіші

Найпоширеніший формат А3 та А2. Використовується з рекламно-агітаційною та навчальною метою. Переважно повноколірний, але трапляється й одно та двофарбовий друк пантонами. Використовується крейдований папір, при бажанні замовника офсетний.

100Грамоти, сертифікати

Переважно А4 формату. Друкується на целюлозному картоні 230гр\м. і більше. Можливий друк на крейдованому папері. При потребі на сертифікатах можлива нумерація.

.

2icЕтикетки і стікери 

Етикетки  для  виробництв друкуються на  етикетковому  папері (можливо й вологостійкому чи металізованому, скажімо на мінеральну воду) 70-80гр\м. Для етикетки на хлібо-булочні вироби використовується крейдований, або офсетний папір. Іноді для друку етикеток,  що наносяться на полістирольну чи  іншу  упаковку,  використовується самоклеючий папір.

Folder-greenПапки

Ще один атрибут діловодства на якому можна відтворити й просунути корпоративний стиль. Формат  у складеному виді А3+. Друкується целюлозному картоні 300-350 гр.\м.. Прості папки, на кшталт «Особова справа», «Інвентарна справа» на макулатурному картоні. 300-450 гр.\м.

6icКаталоги

Багатосторінковий продукт. Формат за бажанням замовника. Іноді має мяку чи навіть тверду обкладинку (художні каталоги). Папір використовується виключно крейдований, друк кольоровий , двосторонній.