Друкарня та ВидавництвоУЖДРУК

Локомотив Вашого Бізнесу

+38 050 523 61 78;kosacht7@gmail.com
У нас нова адреса:
Ужгород, вул. Швабська 71а
<-

Про нас

uzПриватне підприємство «Уждрук» (друкарня і видавництво) створено на основі матеріальної бази видавництва «Мета». У 2007 році було придбано єдину на Закарпатті промислову друкарську машину «Roland 202» В2 формату для здійснення повноколірного та чорно-білого офсетного друку. Окрім цього, до парку друкарні належить офсетна друкарська машина формату А3+, різальна, копіювальна, проявочна, термоклейова, висічна, степлювальна.., всього 16 одиниць, що дає можливість виготовляти високоякісну продукцію у короткі терміни.

Наш замовник може завжди отримати належну консультацію щодо дизайну замовленої продукції, а при потребі, скористатися послугами нашого дизайнера.

Обладнання

Для друку:

Друкарська офсетна машина ROLAND 202. Найбільш компактна у світі (6300 кг), що дозволяє друкувати повноколірні зображення В2 формату. Максимальна площа друкованого зображення 50х70 см. Єдина машина такого класу в області. Швидкість друку до 12000 аркушів на годину. Використовується для друку середніх і великих тиражів. Добре зарекомендував себе при друці на картоні та етикетковому папері.

Друкарська офсетна машина ROMAJOR. Використовується для одноколірного друку малих і середніх тиражів.

Кольоровий принтер Gestetner C7528n. Кольоровий лазерний принтер формату А3+. Дозволяє друкувати кольорові зображення на папері щільністю 70-300 гр\м. Забезпечує високу якість та точність відтворення.

Дуплікатор DUPLO. Ризограф — друкарська машина формату А3. Працює заі методом трафаретного друку. Використовується для друку малих тиражів. Швидкість друку до 130 копій на хвилину.

Для післядрукарських робіт:

Паперорізальна машина MAXIMA 80. Використовується для порізки стопи паперу та обрізки готової продукції.

Ламінатор FOLIANT 520Т. Використовується для ламінації паперових та картонних друкованих відбитків глянцевою та матовою плівкою. Максимальна ширина ламінації 52 см. Довжина довільна.

Bерстат для тиснення. Використовується для тиснення зображень на гладких щільних поверхнях паперу, картону і палітурного матеріалу з допомогою спеціальної фольги та індивідуального кліше. Найбільш вживані фарби фольги срібної та золотистої і їх напівтонів, зрідка кольорові.

Дротошвейна машина Bostich M30. Застосовується для дротового скріплення брошур, журналів. Максимальна товщина скріплюваного матеріалу 50мм.

Біндер PLANAX F II. Агрегат для термоклейового безшвейного скріплення книжкових блоків (мяка обкладинка).

Бігувальний пристрій НС 460. Призначений для на бігування (тиснення канавок в матеріалі) папок, вітальних карток, запрошень, меню, буклетів…

Bерстат для збору палітурних кришок PRADEC HHS 23. Орієнтований на виготовлення твердих обкладинок книг з палітурного матеріалу та картону.

Біндер для переплету металевою пружиною RENZ SRW 360. Використовується для переплету на металеву пружину різного розміру календарів та блокнотів. Товщина скріплення до 360 аркушів.