Друкарня та ВидавництвоУЖДРУК

Локомотив Вашого Бізнесу

+38 050 523 61 78;kosacht7@gmail.com
У нас нова адреса:
Ужгород, вул. Швабська 71а
<-

Історія філософії

УЖДРУК - ТребникЗа рефакцією доктора філософських наук професора В.І.Ярошовця.

Навчальний посібник для студентів вищих учбових закладів у якому розглянуто історико-філософську спадщину як складний і багатовимірний процес еволюції філософської рефлексії людства, простежено становлення та розвиток різноманітних напрямів, течій шкіл від стародавнього світу до сучасності.

 

Матерали конференції

УЖДРУК - Матеріали конференції У збірці зібрані наукові роботи студентів у галузях гуманітарних та природничих наук, які відміцені новизною та прикладною науковою вартістю.

 

Притчі та роздуми

Притчі-та-роздумиУпорядник Химинець В.

З допомогою цієї книги автор прагне надати допомогу читачеві у вирішенні питань здорового способу життя, моралі, сімейних відносин, звільнення від поганих звичок та інших проблем.

Історія української ботанічної лексики (ХІХ – початок ХХ ст.)

 Історія-укр-ботанікиСабадош І.В.

У монографії на лексичному матеріалі, зафіксованому в памятках української писемності, досліджується історія ботанічної  лексики української мови ХІХ  — початку ХХ століття на загальнослов’янському тлі. Характеризуються склад і джерела поповнення назв рослин у цей період. Простежуються тенденції номінації рослин.

«Золото Карпат» 2013

Рекламний посібник підприємств та організацій Закарпаття, торгівельних і відпочинково-рекреаційних закладів краю. Крейдований папір, повно колірний друк

на всіх 280 сторінках.

История православной церкви на Закарпатье

Архимандрит Василий Пронин

Цей посібник є викладом історичного шляху народу Закарпаття, охоплюючи історичні події з Апостольських часів і кінчаючи подіями початку ХХ століття. Детально розкриває основні сторони церковної і світської історії, характеризує духовне, політичне і культурне життя Закарпаття.

 Конституційно-правові аспекти реалізації права людини на свободу совісті та віровизнання

  Бедь В.В.

Монографія присвячена дослідженню історико-філософських та конституційно-правових питань реалізації права людини на свободу совісті. У дослідженні також охоплюються питання функціонування механізму реалізації конституційних прав людини на свободу совісті та віровизнання, необхідності його удосконалення.

Требник

Упорядник колектив викладачів УУБА

Практичний посібник для пастирів усієї України на церковнослов’янській мові з пояснювальними текстами на російській мові.

Господарський процес та зразки господарських процесуальних документів

Чундак-Девян Маріанна

Книга присвячена проблематиці надання якісної правової допомоги у сфері господарських процесуальних відносин та покликана допомогти учасникам господарських відносин вирішити господарські  спори шляхом  переговорів, а за потреби і в судовому порядку.

Бюлетень методичної ради з питань нотаріату

Редакційна рада

Узагальнююча інформація щодо дотримання вимог правил ведення нотаріального діловодства та чинного законодавства нотаріусами області.

Церкви Василя Нагірного

Слободян В., Лев Х., Філевич Н.

Повноколірний каталог світлин з зображенням сучасного вигляду  понад 50 церков

визначного архітектора та громадського діяча Василя Нагірного.

Служебник

Впорядковано викладачами УУАБ.

Подарункове двотомне видання у спеціальному футлярі найбільш повне і доповнене, що стосується чинопослідування з детальними поясненнями повсякденного та великого вечірнього богослужіння, повсякденного славословного та поліелейного ранкового богослужіння. Для зручності роботи з виданням  кожен з томів має по три ляссе (атласні стрічки).